Türk Patent Enstitüsü’nün ev sahipliği yaptığı, İstanbul Uluslar arası Buluş Organizasyonu’nda; TPE tarafından davet edilerek, birçok ülke ile birlikte bizde yerimizi aldık. 3 türk , 14 yabancı jüri üyesi, Rivermag olarak bizleri gümüş madalya ile ödüllendirerek onore ettiler.  Bilim Sanayi  ve Teknoloji Bakanımız sayın Fikri Işık ‘ın teşrifleriyle başlayan ödül töreninde,  Aselsan, Havelsan ve birçok üniversite projeleriyle birlikte madalyamızı, TPE Başkanı Sayın Prof. Dr. Habip Asan’ın elinden aldık.

Böylesi büyük bir organizasyonun içinde bulunarak ödül almamız bizleri daha da güçlendirdi. Rivermag olarak TPE ‘ne başvurusunu yaptığımız 2 adet incelemeli patent başvurumuz , yurt dışındaki patent  enstitülerinde de incelenerek onaylandı. Tasarımlarımızı 20 yıl koruyacak olan uluslararası incelemeli patent belgelerimizi de ülkemize kazandırmanın haklı gururunu yaşamakta ,yaşatmaktayız.

Almış olduğumuz patent belgeleri Rivermag ‘ ın biz kez  daha diğerlerinden farklı olduğunu kanıtlamaktadır.  Öyle ki; sektöründe uluslar arası  incelemeli patent belgesi alabilen tek firmadır.

Adsız9
003
002
001
004
Rivermag Kirreç Önleyici Ödül